Nevelőtestület

Iskolavezetés

Eveli Péter intézményvezető

történelem-földrajz szakos tanár, mesterpedagógus
jelenleg tanított tantárgy: történelem
közoktatási vezető szakvizsga
a Veszprémi Érseki Főiskola óraadó tanára

Dr. Csernai Balázs atya

iskolánk lelki igazgatója

Nagy Marianna művészeti intézményegység-vezető

magyar-történelem szakos tanár, néptánc pedagógus mester, mesterpedagógus
jelenleg tanított tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, népi játék, néptánc
közoktatási vezető szakvizsga

Barabás Andrea Ildikó alsó tagozatos intézményvezető-helyettes

tanító, általános iskolai hitoktató, mesterpedagógus
ének-zene -, karvezetés -, kántor speciál kollégium
jelenleg tanított tantárgyak: matematika, hittan
közoktatási vezető szakvizsga, népi játszóházi foglalkozásvezető, drámajáték-vezető

Varga Tünde felsős intézményvezető- helyettes

testnevelés, biológia, földrajz szakos tanár, mesterpedagógus
Szilágyi DSE elnöke
Szilágyi DSE Utánpótlás ( 6-7 és 8-9 évesek) edző
UEFA B labdarúgó edző, futsal edző
jelenleg tanított tantárgy: testnevelés (labdarúgás 1-4. évfolyam)
közoktatási vezető szakvizsga
Magyar Diáksport Szövetség – képző, MDSZ „Grassroots” labdarúgás módszertani
és gyakorlati képző, MDSZ  DO60 – Diáksportfesztivál szervezése – képző

Pedagógusok

Albertné Balogh Márta Mónika

tanár, a Harangegyüttes vezetője
történelem – ének-zene szak
jelenleg tanított tantárgyak: történelem, ének-zene
okleveles pedagógiatanár (MA), tehetséggondozás, tehetségfejlesztés szakvizsga
Veszprém Megyejogú Város Értéktárának tagja
Veszprém megye Értéktárának tagja

Alföldi Ágnes

tanító, osztályfőnök 2.c

Alföldi Eszter Anna

tanító, matematika műveltségterület, osztályfőnök 1.c
Montessori, valamint diszlexia prevenciós és re edukációs módszertani végzettség

Boa-Takács Fanni

napközis nevelő 2.c
tanító, testnevelés műveltségterület
jelenleg tanított tantárgy: napközi, angol nyelv

Bujdosó Viktória Éva

tanár, osztályfőnök 8.a
angol – orosz szak
jelenleg tanított tantárgy: angol nyelv

Csizmadiáné Csillak Hajnalka

tanító, hitoktató, osztályfőnök 2.a
drámajáték-vezető

Endrészné Veiland Viktória

napközis nevelő 1.c, tanár, napközis munkaközösség-vezető
magyar szak, művelődésszervező (andragógia szakirány), tehetségfejlesztési szakértő
jelenlegtanított tantárgyak: napközi, magyar nyelvtan

Fenesné Máté Andrea Zsuzsanna

tanító, rajz műveltségterület, osztályfőnök 2.b

Futtató Andrea

tanár, osztályfőnök 7.b
matematika, német nyelv és irodalom szak
oktatás informatikus; Európai Unió szakértő; okleveles pedagógiatanár (MA), közoktatási vezető szakvizsga
jelenleg tanított tantárgyak: matematika, német nyelv

Hajdu Viktória

napközis nevelő 1.b, néptánc pedagógus
jelenleg tanított tantárgyak: népi játék, néptánc, napközi
közoktatási vezető szakvizsga

Hartmann-né Nagy Éva

tanár
fizika – technika szak
jelenleg tanított tantárgyak: fizika és technika

Hetyési Judit

tanár, osztályfőnök 6.b, osztályfőnöki munkaközösség-vezető
történelem – földrajz szak, geográfus (geoinformatika szakirány)
jelenleg tanított tantárgyak: természettudomány, honismeret, földrajz, történelem

Hidvégi Anita

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület, osztályfőnök 3.b, katolikus hitoktató
gyógypedagógus logopédia szakirányon
beilleszkedési, tanulási és magatartási nehézséggel küzdő tanulók képességfejlesztése; sajátos nevelési igényű tanulók habilitációs és rehabilitációs terápiája

Hudra Nikoletta

tanár, ifjúságvédelmi felelős, SNI-sek fejlesztése, mesterpedagógus, természettudományi tantárgyak munkaközösség-vezető
informatika szak, gyógypedagógus – pszicho pedagógia szak
köznevelési-, és pszicho pedagógiai szakértő
mediátor (speciális terület: iskola); megoldásfókuszú segítő
jelenleg tanított tantárgy: informatika, fejlesztő foglalkozás, segítő beszélgetés
pedagógiai terapeuta; gyermekvédelem

Imréné Paál Virág

tanár, hitoktató, fejlesztőpedagógus
hittan – történelem szak
jelenleg tanított tantárgy: hittan, felsős évfolyamokon BTM- fejlesztés

Jávorka Tünde

tanár
matematika, francia, fizika szak
jelenleg tanított tantárgyak: matematika, francia nyelv

Kiss András

napközis nevelő 2.b
tanító, ember és társadalom műveltségi terület, református hitoktató

Kissné Cservenyák Judit

tanár, osztályfőnök 5.b, hittan munkaközösség-vezető
katolikus hittanár, ének-zene szak, egyházzenész
jelenleg tanított tantárgyak: hittan, népi ének

Kiszlingerné Szántó Diána

tanító, ének műveltségterület, osztályfőnök 1.a

Kohnné Ambrusz Éva

hitoktató, református kántor

Kövecses Mária

napközis nevelő 1.a
tanító, ének-zene szak
jelenleg tanított tantárgyak: napközi, ének-zene

Krámli Zsuzsanna

tanár
magyar –történelem szak, okleveles nyelv – és beszédfejlesztő tanár
jelenleg tanított tantárgyak: magyar nyelv és irodalom

Dr. Mohosné Danyi Eszter

tanító, német műveltségterület, osztályfőnök 3.a

Molnárné Ambrus Melinda

könyvtáros tanár
magyar – könyvtár szak

Molnárné Tóth Erzsébet

tanító, népművelés műveltségterület, osztályfőnök 4.b, alsós munkaközösség-vezető
közoktatási vezető szakvizsga

Nagy Andrea

tanár, osztályfőnök 7.a
angol – orosz szak
jelenleg tanított tantárgy: angol nyelv

Németh Mária

tanár
matematika – kémia szak
jelenleg tanított tantárgy: kémia

Nyőgér József

napközis nevelő 3.a, tanár
német – magyar szak
jelenleg tanított tantárgyak: német, magyar nyelv és irodalom, napközi

Pálfalvi Erzsébet

tanító, rajz műveltségterület, osztályfőnök 4.a

Schoffhauzerné Bakonyi Ilona

tanár, idegen nyelvi munkaközösség-vezető
német – orosz szakos tanár, képzett túravezető
jelenleg tanított tantárgy:német nyelv
közoktatási vezető szakvizsga

Schőberl Csilla

napközis nevelő 2.a
történelem – népművelés szak

Sebestyénné Siki Eliza

tanító, ének-zene szakkollégium, osztályfőnök 1.b, mesterpedagógus
fejlesztő pedagógus szakvizsga

Szabó Andrea Éva

napközis nevelő 4.a
magyar – történelem szak

Szauer Istvánné

tanár
biológia- földrajz szak
jelenleg tanított tantárgy:biológia
közoktatási vezető szakvizsga

Szijjártóné Hosoff Katalin

tanár, osztályfőnök 6.a, matematika munkaközösség-vezető
matematika – történelem szak
jelenleg tanított tantárgyak: matematika, történelem
közoktatási vezető szakvizsga

Dr. Szilágyiné Rezessy Dorottya

tanár, osztályfőnök 8.b, munkaközösség-vezető
magyar szak, néprajz szakos bölcsész, evangélikus hittanár
jelenleg tanított tantárgyak: magyar nyelv és irodalom

Szitás Péter

napközis nevelő 3.b, tanár
környezetkultúra szak, tanító, rajz szakkollégium

Ticz Zsuzsanna

napközis nevelő 4.b
gyógypedagógus

Tóth Zsuzsa

testnevelő
testnevelés – földrajz szak
jelenleg tanított tantárgyak: testnevelés, úszás, röplabda

Vastag Richárd

néptánc pedagógus
közoktatási vezető szakvizsga

Vati Gergő

testnevelő, osztályfőnök 5.a
testnevelés – egészségtan szak
UEFA B licences labdarúgó edző, úszás szakedző
jelenleg tanított tantárgyak: testnevelés, úszás, labdarúgás

Vetzl-Szerencsi Noémi

néptánc pedagógus
táncos és próbavezető (BA), tánctanár mester (néptánc – MA)