Szilágyis diákok a Puskás Aréna gyepén!

2023. márc. 28.

A Magyar Labdarúgó Szövetség részéről nagy megtiszteltetés érte iskolánkat! A Bozsik intézményi program keretén belül iskolánk 22 alsó tagozatos focistájameghívást kapott, hogy a Magyarország –Bulgária Eb- selejtező mérkőzésen játékoskísérők legyenek. A gyerekek az 1.Futsal Club Veszprém utánpótlás egyesületének, a Szilágyi DSE-nek játékosai is egyben. Nagy izgalommal vártuk ezt a napot. Már a Puskás Aréna látványa is nagy lelkesedét váltott ki a gyerekekből. A stadionban külön öltözőben készültünk fel erre a nemes feladatra. Az időjárás sajnos nem volt túl kedves hozzánk, de a gyerekek szíve együtt dobbant a játékosok szívével!

Felejthetetlen élményben volt részünk! Nagyon jó mérkőzést láthattunk. Bízom benne, hogy a jövőben még nagyobb elszántsággal fognak edzeni a gyerekek, hogy majd egyszer Ők is ott állhassanak, ahol most Szoboszlai, Dibusz, Bolla, Lang, Kerkesz, Nagy, Sallai, Willi O,Szalai, Vécsei és Ádám Martin!

Köszönjük a támogatását a Veszprém Megyei Labdarúgó Szövetségnek!

Hajrá! Magyarok!

Varga Tünde