Tanulóink

2022-2023. tanév

1. a osztály

Osztályfőnök: Pálfalvi Erzsébet
Napközis nevelő: Szabó Andrea Éva

 

  1. Ágoston Zsombor
  2. Béres Benedek
  3. Boldizsár Laura Hanna
  4. Dunay Zétény Ádám
  5. Epinger Noel
  6. Gulyás Gergely
  7. Halász Effi
  8. Happ Máté Pál
  9. Herpai Letícia Borbála
  10. Jáger Csanád
  11. Major Zsombor
  12. Nagy Zétény Tamás
  13. Németh Johanna Irén
  14. Sánta Rozi
  15. Soltész Emma
  16. Soltész Nóra
  17. Stáhl Rebeka Zsófi
  18. Szebedy-Pongrácz Bodony
  19. Takács Dorina
  20. Török Tekla
  21. Zsivnovszki Panni

1. b osztály

Osztályfőnök: Molnárné Tóth Erzsébet
Napközis nevelő: Ticz Zsuzsanna

 

  1. Auerbach Flóra
  2. Doma Lívia
  3. Fazekas Emma
  4. Feil Lotti
  5. Horváth Hanna Jázmin
  6. Horváth-Vas Ákos
  7. Insperger Zsombor Tamás
  8. Juhász Tamás
  9. Keserű Ajsa
  10. Kiss-Szász Dorka
  11. Kreschka Gréta
  12. Kulisity Hanna
  13. Lázár Botond
  14. Losonczi Gergely
  15. Magyari Soma
  16. Molnár Júlia Kitti
  17. Nagy Boróka
  18. Néninger Polett Panna
  19. Nyitrai Lotti
  20. Osvay Máté
  21. Páczelt Lenke
  22. Rák Zalán Huba
  23. Schilt Júlia
  24. Sipos Lívia
  25. Wiedemann Hanna

2. a osztály

 

Osztályfőnök: Kiszlingerné Szántó Diána
Napközis nevelő: Kövecses Mária

 

  1. Benyó Frida
  2. Biró Eszter
  3. Csényi Olívia
  4. Csontos Gergő
  5. Darvas Emese
  6. Hidvégi Édua Réka
  7. Horváth Benedek
  8. Kiss Bianka
  9. Kiss Virág
  10. Lendvai-Frikkel Janka
  11. Magyar Karina
  12. Máhl Alex Olivér
  13. Mórocza Boglárka
  14. Nagy Márton
  15. Palkó Áron
  16. Palotai Bálint
  17. Pernesz-Weinhoffer Zsombor
  18. Petrovai Edina
  19. Szentes Márton
  20. Szücs Bulcsú
  21. Szücs Emília Léna
  22. Vörös Mihály

2. b osztály

Osztályfőnök: Sebestyénné Siki Eliza
Napközis nevelő: Hajdu Viktória

 

  1. Biszkót Blanka Korina
  2. Erdélyi Liza
  3. Ferenczy Levente
  4. Ferenczy Nóra
  5. Filep Lujza
  6. Győri Ádám István
  7. Imre Botond
  8. Kemény Emma Róza
  9. Keserü József
  10. Kovács Gréta
  11. Ködmön Máté Zsombor
  12. Madarász Csilla Annamária
  13. Petercsák Erik
  14. Puchinger Izabella
  15. Sipos Rozi
  16. Szakács Hanga
  17. Szlotta Eliza
  18. Szlotta Laura
  19. Tóth Gergő
  20. Tóth Zsófia
  21. Varga János Márk

2. c osztály

 

Osztályfőnök: Alföldi Eszter Anna
Napközis nevelő: Gulkainé Kurucz Mária

 

  1. Biczi-Patat Ármin Pál
  2. Császár-Németh Emma
  3. Elekes Miklós Mátyás
  4. Fucskár Jázmin Elena
  5. Gyenge Kristóf
  6. Hartmann Janka Olívia
  7. Horváth Áron Zoltán
  8. Magasházi Adél Lili
  9. Mihaleczkó Martin
  10. Molnár Panna
  11. Németh Bence Tivadar
  12. Nyári Szófia Szabina
  13. Nyéki Blanka
  14. Patkó Barnabás
  15. Szentes Balázs László
  16. Szikszai Lilla
  17. Ulrich Áron
  18. Wiedemann Hunor
  19. Zsargó Míra

3. a osztály

Osztályfőnök: Csizmadiáné Csillak Hajnalka
Napközis nevelő: Schöberl Csilla

 

  1. Auerbach Nimród
  2. Benyó Dénes
  3. Fehérvári Márton Manó
  4. Fogassy Ágoston
  5. Gombár Máté
  6. Görgics Balázs Gergő
  7. Jáger Gellért
  8. Kertész Kincső Zsófia
  9. Kosztyán Dorottya
  10. Mészáros Róza
  11. Németh Rebeka
  12. Nyitrai Mátyás
  13. Pajor Anna Mária
  14. Péringer Boglárka
  15. Poljakovic Dominik
  16. Rédl Zsófia
  17. Rideg Márton
  18. Sipos Márton
  19. Szabó Jázmin
  20. Török Adél
  21. Varga Emma

3. b osztály

Osztályfőnök: Fenesné Máté Andrea
Napközis nevelő: Kohné Ambrusz Éva Vilma
 

  1. Baranyai Boglárka
  2. Brevics Olívia
  3. Eveli Zselyke
  4. Feil Aliz
  5. Gulyás Kristóf
  6. Horváth Levente
  7. Karlinszky Ambrus
  8. Keserű Tege
  9. Magyari Farkas Albert
  10. Novográdecz Dániel
  11. Novográdecz Villő
  12. Osvay András
  13. Páczelt Mátyás
  14. Papp Anna Flóra
  15. Papp Hanga
  16. Schilt Anna
  17. Szebedy-Pongrácz Borbolya
  18. Szöllősi Vilmos
  19. Szücs Eliza Lana
  20. Takó Flóra Katalin

3. c osztály

Osztályfőnök: Alföldi Ágnes
Napközis nevelő: Bakonyi Márta

 

  1. Békefi Benedek Barna
  2. Epres Zoltán Joshua
  3. Herka Flóra
  4. Insperger Zsanna Rege
  5. Kőszegi Regő
  6. Kulisity Luca
  7. Mezző Nóra Lia
  8. Nagy Ruben
  9. Németh Alíz
  10. Szabó Ágota
  11. Szabó Balázs András
  12. Szabó Borka
  13. Szabó Dániel
  14. Szabó Emília
  15. Szabó Janka
  16. Szarvas Szilvia
  17. Szautner Emília
  18. Varga Dávid Balázs
  19. Vezér Simon

4. a osztály

Osztályfőnök: dr. Mohosné Danyi Eszter
Napközis nevelő: Endrészné Veiland Viktória

 

  1. Bényi Péter Kálmán
  2. Biszkót Gréta Adél
  3. Csapó Lili Nóra
  4. Fehér Bence
  5. Fekete Márton
  6. Finta Benedek
  7. Görög Júlia Jázmin
  8. Imre Sára
  9. Kókay Karina Eperke
  10. Kovács Jázmin Abigél
  11. Lakatos Mihály Tamás
  12. Lázár Laura
  13. Makó Miklós
  14. Matula Flórián
  15. Mészáros Dávid
  16. Nagy János Árpád
  17. Palotai Nándor
  18. Tatai Marcell
  19. Turchányi Konrád
  20. Varga Benedek
  21. Vigh Attila

4. b osztály

Osztályfőnök: Hidvégi Anita
Napközis nevelő: Szitás Péter

 

  1. Berhidai Bulcsu
  2. Biró Lídia
  3. Bodor Szofia
  4. Csontos András
  5. Ellmann Lili
  6. Epinger Alexa
  7. Győriványi-Zrínyi Eszter
  8. Hajdú Hanna
  9. Hidvégi Hunor Attila
  10. Juhász Ádám
  11. Kemény Levente
  12. Kiss Csanád
  13. Kreschka Flóra
  14. Lázár Anna
  15. Matán Alen
  16. Nagy Nándor
  17. Németi Ábel
  18. Pozsgai Attila
  19. Puchinger Zsombor
  20. Rácz Barnabás
  21. Rák Aisa
  22. Sánta Lili
  23. Stáhl Anna Boróka
  24. Szabó Márk Károly
  25. Szebedy-Pongrácz Bercel

5. a osztály

Osztályfőnök: Imréné Paál Virág

 

  1. Béres Ábel
  2. Buzás Csanád
  3. Fazekas Lili
  4. Filep Áron
  5. Gelléri Eszter
  6. Gyulavári Luca
  7. Horváth Sára
  8. Kosztyán Zsófia
  9. Kovács Ágoston
  10. Kutasi Máté Gergő
  11. Mészáros Csenge
  12. Németh Dénes Ders
  13. Rédl Máté
  14. Szentes Zoé
  15. Szücs Hanga
  16. Tamás Péter
  17. Török Hanna Boglárka
  18. Vén Csanád
  19. Vén Levente

5. b osztály

Osztályfőnök: Nagy Marianna

 

  1. Berta Nóra
  2. Csőgör Lóránt
  3. Endrédy Zselyke
  4. Farkas Csenge
  5. Grósz Krisztián
  6. Harhai Júlia
  7. Horváth Lenke Bolda
  8. Juhász Simon Péter
  9. Kiss-Szász Attila
  10. Kovács Medárd
  11. Körmendi Kolos
  12. Kőszegi Villő
  13. Losonczi Liza
  14. Lukács Gréta
  15. Németh Kristóf Attila
  16. Rajcsányi Gina Maja
  17. Sándor Nóra
  18. Sipos Lili
  19. Szilágyi Gergely
  20. Szitás Borbála
  21. Varga Zsombor Benedek
  22. Zsöllei Lili

6. a osztály

Osztályfőnök: Vati Gergő

 

  1. Bakai Csongor
  2. Csefkó-Punk Bendegúz
  3. Deák Nóra
  4. Endrédy Zóra
  5. Fekete Leila
  6. Józsa Botond
  7. Kovács Bence
  8. Krámli Dóra
  9. Kóczián Fruzsina Gyöngyi
  10. Nagy Laura
  11. Németh Zsombor Soma
  12. Nyári Jenő Rikárdó
  13. Szabó-Bedő Napsugár
  14. Szerdahelyi Luca
  15. Takács Lili Zsuzsanna
  16. Varga Norbert
  17. Veres Botond

6. b osztály

Osztályfőnök: Kissné Cservenyák Judit

 

  1. Benyes Csongor Barnabás
  2. Brevics Ágoston
  3. Cirkos Adél
  4. Eichberger Ádám
  5. Finta Bulcsú
  6. Gaschler Janka
  7. Imre Benedek
  8. Karlinszky Zalán
  9. Kelemen Bence
  10. Rauscher Blanka
  11. Sánta Gergő
  12. Strba Levente Bence
  13. Strenner Nimród
  14. Szilágyi Zoltán
  15. Szlotta Gergő
  16. Takács Izabella
  17. Tróbert András
  18. Varga Rebeka Márta
  19. Varga Szonja
  20. Varsányi Alma

7. a osztály

Osztályfőnök: Szijjártóné Hosoff Katalin

 

  1. Berki Hunor József
  2. Berta Sára
  3. Buzás Csaba Csongor
  4. Császi Krisztina
  5. Csoszánszki Magor
  6. Dobokai Lili
  7. Eizenacker Bence
  8. Ender Bence Botond
  9. Fehér Barbara
  10. Fogassy Zágon
  11. Gelléri Gábor
  12. Hornyák Janka
  13. Jáger Nóra
  14. Kovács Borbála
  15. Kreschka Lilla
  16. Máhl Róbert
  17. Majoros Máté
  18. Middleton Gábriel Dawson
  19. Németh Katalin
  20. Németh Pál Pentele
  21. Papp Nikoletta
  22. Péter Dóra
  23. Ruskovics Lili
  24. Sári-Kovács Boldizsár
  25. Sárvári Erik
  26. Szánthó Levente Imre
  27. Veldi Sára

7. b osztály

Osztályfőnök: Hetyési Judit

 

  1. Börcsök Edvin
  2. Czabula Dominik
  3. Csuta Máté
  4. Döbröntei Kornél
  5. Ferenczi Kristóf Dávid
  6. Fodor Flóra
  7. Görög Lúcia Gréta
  8. Horváth Boróka
  9. Horváth Magor
  10. Kiss Gábor
  11. Kóródi Odett
  12. Légrádi Anikó Tekla
  13. Madarász Lilien Petra
  14. Mogyorósi Barnabás
  15. Németh Emma
  16. Németh Mátyás
  17. Patkó Kata
  18. Polányi Levente
  19. Rajki Ádám
  20. Rapali Zsombor
  21. Ruzsovits Léna Kamilla
  22. Schneider Ferenc
  23. Szerdahelyi Áron
  24. Szöllőskei Sára Júlia

8. a osztály

Osztályfőnök: Nagy Andrea

 

  1. Ali Anna
  2. Balogh Boglárka Emma
  3. Balogh Kincső Csenge
  4. Berkes Sára
  5. Biszak Júlia Éva
  6. Bőczi Barnabás
  7. Csendes Kristóf
  8. Csizmadia Levente
  9. Csomai Márk
  10. Csoszánszki Emese
  11. Farkas Kökény Anna
  12. Farkas Sarolta
  13. Fekete Anna
  14. Földesi Balázs
  15. Happ Gellért Illés
  16. Igaz Dániel
  17. Izsák Réka Kata
  18. Koncsol Jázmin Anna
  19. Kovács Ágoston Mátyás
  20. Lakatos Dávid
  21. Lakatos Molli Edina
  22. Molnár Bence József
  23. Reiner Lilien
  24. Székelyhidi Csanád
  25. Szilágyi Zsófia
  26. Takács Áron
  27. Török Hanna Veronika

 

8. b osztály

Osztályfőnök: Futtató Andrea

 

  1. Becker Krisztina
  2. Berkes Ádám
  3. Bényi Luca
  4. Czaun Eszter
  5. Elekes Anna Júlia
  6. Enzsöl Bianka
  7. Gál Bertold
  8. Gyulavári Gergő
  9. Kiss Réka
  10. Komáromy Ádám Viktor
  11. Körmendi Levente
  12. Kreschka Dóra
  13. Lakatos Kristóf
  14. Lennert Ádám
  15. Nyéki Barnabás
  16. Papp Zorka
  17. Pintér Benjámin
  18. Rácz Róza
  19. Sándor Kristóf
  20. Szalai Flóra
  21. Szalai Janka
  22. Tamás Gréta Boglárka
  23. Varga Johanna Bernadett