Interaktív mesejáték ovisoknak

2022. okt. 24.

2022. október 18-án tartottuk leendő elsősöknek szóló programunkat nagy érdeklődés mellett.

Iskolánk néptánc profilját népszerűsítettük : a foglalkozást „A rátóti csikótojás „ című meséhez alakítottuk, melyet a 4. b osztály adott elő nagy beleéléssel, igazi humorral. Papírból készítettek az ovisok tököt a  kézműves foglalkozáson, majd Noémi néni és Ricsi bácsi táncoltatta meg az apróságokat. A délutáni rendezvényen megismerkedhettek az érdeklődők a leendő elsős tanító nénikkel valamint iskolánk néptánc pedagógusaival !

Olyan remek hangulatot varázsoltak kollégáink, hogy a búcsúzásnál Ricsi bácsi „felragasztott mosolyát” senki sem vette le magáról.

Következő iskolaelőkészítő foglalkozásunk időpontja: 2022. november 22. kedd, 16.30. A foglalkozás alatt tájékoztatást tartunk a szülőknek iskolánkról.

Köszönjük a részvételt! Szeretettel várjuk az érdeklődőket következő programjainkra!

Barabás Andrea
alsó tagozatos intézményvezető-helyettes