Országos 3.hely: Harmatcsepp nyelvtan-helyesírás tanulmányi verseny

2024. jún. 4.

Iskolánk minden évben részt vesz a Harmatcsepp tanulmányi versenyen, amelyen különböző tantárgyakból választhatnak a tanulóink.
Az első 3 fordulót önállóan, nyugodt körülmények között tudták megírni. Akik a legjobban teljesítenek, ők a 4.fordulóba, azaz elődöntőbe juthatnak tovább, melyet adott időpontban az iskolákban rendeztek meg. 
Azok a gyermekek, akik itt is jól teljesítenek, ők bekerülnek az országos döntőbe, egyben az utolsó 5.fordulóba. Iskolánkból, nyelvtan-helyesírás tantárgyból 3.a osztályos tanulónk, Szentes Márton jutott tovább. 
Május 25-én az országos döntőt Budapesten tartották meg, ahol Marci csodálatos eredményt ért el.

Gratulálunk Marcinak a kiváló teljesítményéért és az országos 3. helyezéséért! 

Kiszlingerné Szántó Diána