Te Deum

2026. jún. 22.

Ökumenikus ünnepi szentmisére gyűlt össze iskolánk közössége június 19-én pénteken, az utolsó tanítási napon.

Hálát adtunk a tanév eredményeiért és mindazért amellyel sikerrel megküzdöttünk.

A szentmisét Főtisztelendő Dr. Csernai Balázs lelki igazgató atya celebrálta, igét hirdetett Isó Dorottya evangélikus tiszteletes asszony.

A szentmisén szolgálatot teljesített iskolánk harangegyüttese és tanári kórusa.

Ezúton is köszönünk minden látható és láthatatlan segítséget!

Emberé a munka, Istené a dicsőség.