Ökumenikus ünnepi szentmisére gyűlt össze iskolánk közössége június 19-én pénteken, az utolsó tanítási napon.
Hálát adtunk a tanév eredményeiért és mindazért amellyel sikerrel megküzdöttünk.
A szentmisét Főtisztelendő Dr. Csernai Balázs lelki igazgató atya celebrálta, igét hirdetett Isó Dorottya evangélikus tiszteletes asszony.
A szentmisén szolgálatot teljesített iskolánk harangegyüttese és tanári kórusa.
Ezúton is köszönünk minden látható és láthatatlan segítséget!
Emberé a munka, Istené a dicsőség.





